Bendra paroda „Miestas, kuriame gyvenu“

Po praūžusių Tauragės miesto dienų, realizavosi ir dar viena meilės savo miestui apraiška – tapybos darbų parodos atidarymas ,,Gėlių ir meno studijoje“. Aretos Didžionienės, studijos savininkės patalpose puikavosi kūrėjos, tauragiškės Jūratės Bytautės darbai.

Po praūžusių Tauragės miesto dienų, realizavosi ir dar viena meilės savo miestui apraiška – tapybos darbų parodos atidarymas ,,Gėlių ir meno studijoje“. Būdama studijos savininke, kartu su Jūrate Bytaute suorganizavome jos autorinių darbų parodą, skirtą Tauragės miesto gyventojams.


17 autorinių darbų puošė nedideles studijos patalpas, o darbuose tauragiškiai galėjo nesunkiai atpažinti Tauragės miesto objektus. Šiluma ir jaukumu dvelkiantys darbai tarsi teigia: „Pažiūrėkite, koks jis gražus“. Paroda sulaukė nemenko tauragiškių susidomėjimo, lankytojai užsukdavo visas šventės dienas ir net po šventės. Paveikslai buvo eksponuojami iki birželio 10-osios, o idėja surengti tokią parodą kilo spontaniškai. Man, kaip kūrėjai, labai patinka tapyti architektūrą, nesvetima miesto tema ir Jūratei Bytautei. Tai ne pirmasis šių mūsų darbų eksponavimas. Esame surengusios tapybos parodas Šilutėje, Palangoje, Kaune bei Klaipėdoje. Man džiugu, kad tapyba susidomi vis daugiau žmonių – ne tik lankydami parodas, bet ir patys išdrįsdami imtis teptuko.

Kitos parodos